Класна оцінка

Розробка та супровід сайту:

AnisLogo

Тиждень охорони праці

27 квіт. 2015
В дошкільному навчальному закладі почався Тиждень охорони праці

Цьогорічний Тиждень  охорони праці проходить під девізом: «Приєднуйтесь до формування превентивної культури охорони праці».

В плані заходів передбачено тематичні бесіди з трудовим колективом  «Нешкідливі та безпечні умови праці під час виробництва та використання хімічних речовин – запорука здоров’я працюючих», конкурс на краще робоче місце працівників з визначенням та заохоченням переможців у цих номінаціях,  заняття   з дітьми старшого дошкільного віку «28 квітня – Всесвітній день охорони праці», конкурс дитячого малюнку «Охорона праці очима дітей» тощо.

План заходів щодо проведення тижня  охорони праці 27.04.2015 - 30.04.2015

«Приєднуйтесь до формування превентивної культури охорони праці»

Зміст роботи

Термін виконання

Хто відповідальний

1

Довести до працівників ДНЗ план заходів з підготовки та проведення у 2015 році Дня охорони праці в Україні

Олійник Т.П..

2

Розмістити на сайті інформацію про підготовку до проведення у 2015 році Дня охорони праці в Україні.

Олійник Т.П

3

Провести тематичні бесіди з трудовим колективом. Тема бесід: «Нешкідливі та безпечні умови праці під час виробництва та використання хімічних речовин – запорука здоров’я працюючих».

27.04.2015

Заступник завідувача з АГЧ Коломієць А.М.

4

Оформити стенд, присвячений Дню охорони праці з питання «Безпека праці та здоров’я під час виробництва та використання хімічних речовин».

Голова ПК

Куварзіна Н.І.

5

Провести конкурс на краще робоче місце працівників з визначенням та заохоченням переможців у цих номінаціях.

28.04.2015

Голова ПК

Куварзіна Н.І.

6

Провести відкрите заняття «28 квітня – Всесвітній день охорони праці» для вихованців ДНЗ

28.04.2015

Вихователі всіх груп

7

Провести конкурс дитячого малюнку «Охорона праці очима дітей».

29.04.2015

Вихователь-методист

Душка Л.М.

8

Підведення підсумків проведення Тижня охорони праці.

30.04.2015

9

Інформацію та фотоматеріали про результати проведення у 2015 році Тижня охорони праці надати до служби охорони праці відділу освіти

30.04.2015