Батьківська сторінка

Шановні батьки!
З метою надання консультативної допомоги сім’ям, підвищення психолого – педагогічної культури батьків, діти яких не відвідують дошкільні заклади, на базі нашого садочка організовано роботу консультативного пункту «Педагогічна вітальня»

Чекаємо Вас останньої середи місяця з 14.30 до 15.30

ФОРМИ РОБОТИ З БАТЬКАМИ

12.02.2015 - Психологічний тренінг для батьків «Мудрість бути дорослим»

27.11.2014 - День відкритих дверей

Грудень 2014 - Виставки «Народна іграшка» та «Родина, родина від батька до сина»

Грудень 2014 - Фотовиставка Мальовнича Україна» Жовтень 2014 - Виставка–конкурс поробок з природного матеріалу, виготовлених дітьми та батьками, «Осінній вернісаж»
12.09.2014 - Зустріч вчителів гімназії № 163 з батьками майбутніх першокласників 29.08.2014 - Загальні батьківські збори

18.12.2014 - "Біля самовара" (вечір спілкування в групі №11)

18.12.2013 - День відкритих дверей

Грудень 2013 - Фотовиставка робіт батьків 26.11.2013 - Консультація практичного психолога

ПЛАН РОБОТИ КЛУБУ "ТУРБОТЛИВІ БАТЬКИ"
ДЛЯ БАТЬКІВ МАЙБУТНІХ ПЕРШОКЛАСНИКІВ .

Заняття № 1 (Тренінг.) Жовтень
«Спілкування з батьками майбутніх першокласників»
Мета: Через групову роботу забезпечити активну участь і взаємодію батьків між собою та з практичним психологом, познайомити з методами роботи на тренінгу, розробити правила гри, виявити очікування учасників, створити дружню атмосферу, надати можливість відпрацювання навичок комунікації і групової роботи.
1. Вправа на знайомство «Не хочу хвалитися, але…»
2. Ознайомлення з правилами роботи в групі.
3. Очікування учасників.
4. Вправа «Перетворення».
5. Вправа «Намисто унікальності».
6. «Історія про Рай і Пекло»

Заняття № 2 (Ділова гра.) Грудень
«Психологічне здоров’я дитини».
Мета: Формування алгоритму впровадження нововведення в освітньо – виховний процес дошкільного закладу, початкової школи, вчити батьків набувати практики колективної діяльності у виробленні рішень;
ознайомити зі стилями батьківської поведінки, запропонувати рекомендації щодо виховання дітей.
1. Здоров’я дитини як умова успішної адаптації до шкільного життя.
2. Стилі батьківської поведінки, рекомендації щодо виховання.
3. Як формувати у дитини впевненість у своїх силах? (робота в групах «Колективний запис»).
4. Живіть з дитиною душа в душу (робота в парах).
5. Психологічний портрет психічно здорової людини («Мозковий штурм»)

Заняття № 3 (Розвивальне.) Лютий
«Готуємо дитину до читання».
Мета: Ознайомити батьків з інтелектуальною, соціальною та фізичною готовністю дитини до школи; опрацювати комплекс вправ у процесі розвивальних вправ із дітьми; вивчити ігри для розвитку координації мови та рухів, для релаксації м’язового тонуса.
1. Інтелектуальна, соціальна та фізична готовність дітей до школи.
2. Практичне виконання вправ на розвиток координації рухів голови та мови, дрібних рухів пальців та розвитку уваги, волі, спостережливості, кмітливості.
3. Вправа «Мікрофон».

Заняття № 4 (Розвивальне) Квітень
«Готуємо дитину до письма»
Мета: Допомогти батькам підготувати дітей до оволодіння письмом, практично ознайомити з пальчиковими іграми та вправами для зміцнення дрібних м’язів кистей рук, синхронної координованості діяльності обох рук, зміцнення пальців ведучої руки.
1. Оволодіння письмом шестирічними дітьми.
2. Практичне виконання пальчикових ігор та вправ.