Методична робота з кадрами

Мета: стимулювати мотивацію педагогів до усвідомленого набуття професійно - особистісної компетенції.

Завдання:

·       взаємозбагачення професійного та особистісного зростання педагогів в умовах реалізації Базового компонента дошкільної освіти, програм «Впевнений старт», «Дитина»;

·       планування, організація, проведення навчання педагогів і зворотній зв'язок за його результатами;

·       навчання педагогів умінню адаптувати отриману теоретичну та практичну  інформацію до умов власної педагогічної діяльності;

·       створення та постійне вдосконалення кожним педагогом власної системи діяльності на засадах творчого пошуку та реалізації нових ідей у практичній роботі.

Науково-методичне зростання педагогічної майстерності вихователів забезпечують такі форми методичної роботи:

• Cистема навчання елементам самоаналізу, самоконтролю, самокорекції;
  • Tеоретично - практичниі семінари;
  • Cемінари-практикуми;
  • Колективні перегляди занять.
  • Школа молодого вихователя «Шлях до майстерності»

26.02.2015
Педрада «Праця як засіб морального виховання дитини»
18.02.2015