Орджонікідзевський район

Загальна інформація. Площа району – 33,4 кв. км, чисельність населення – 157 900 чоловік.

Промисловість. Посідає 1-ше рейтингове місце серед районів міста щодо реалізації промислової продукції, робіт і послуг підприємств району. Питома вага реалізованої промислової продукції становить 11,5 % від обсягів реалізації у Харківській області і 21 % – у Харкові.

Освіта. Наявна мережа навчальних закладів в повній мірі задовольняє потреби жителів району на здобуття загальної середньої освіти.

Культура і спорт. Для розвитку художньо-естетичного виховання дітей, підлітків та молоді в районі працює 2 музичні школи. Проводилися заходи, присвячені Дню Соборності, Дню Перемоги, Дню Незалежності України, Дню міста, Дню Прапора України.

Усіма видами фізкультурно-оздоровчої роботи в районі охоплено 7,2 тис. чоловік, з них 6,1 тисяч – діти і підлітки. У кожній школі працюють спортивні гуртки, у яких займається 917 учнів. Протягом року проводилися змагання серед школярів у рамках спартакіади «Спорт і школа» з волейболу, міні-футболу, баскетболу, гандболу, шашок, настільного тенісу, шахів.

У районі працюють 8 клубів за місцем проживання, у яких проводять багатопрофільну роботу з дітьми та підлітками. У спортивних гуртках та секціях клубів займається 481 дитина.

У районі працюють дитячі спортивні клуби, у яких займаються 1150 дітей і підлітків. На базі стадіону «Схід» організовано тренувальні заняття збірної команди району з футболу.

Медицина. Робота закладів охорони здоров'я була спрямована на пропаганду здорового способу життя і на проведення флюорографічних обстежень усіх верств населення. Лікувально-профілактичними установами району придбано медичного обладнання, оргтехніки, ліків для пільгових категорій населення і т.п. на 458,1 тис. грн.

Інфраструктура. На території району функціонує 438 продовольчих і промислових магазинів, об'єктів ресторанного бізнесу, 204 об'єкти дрібно-роздрібної мережі, 21 супермаркет, 5 торговельних майданчиків і ринок.

Розвиток бізнесу. У районі функціонує близько 870 малих підприємств. Кількість зайнятих у сфері малого бізнесу збільшилася порівняно з минулим роком на 1,6 тис. чоловік. На 10 тис. чоловік населення припадає 55 малих підприємств.

Транспорт. Сучасна транспортна схема району та робота перевізників у цілому задовольняє потреби жителів у пасажирських перевезеннях. Щодня на маршрути виходять 135 одиниць міського пасажирського автотранспорту, 44 одиниці електротранспорту, працює метрополітен, через залізничну станцію «Лосево» рухаються 9 електропоїздів.

Благоустрій. Основна увага в сфері ЖКГ зосереджена на ефективній експлуатації житлового фонду, ремонті конструктивів об'єктів, зовнішніх та внутрішньобудинкових інженерних мереж, забезпеченні споживачів якісними комунальними послугами. Заплановані поточного року роботи з капітального та поточного ремонту житлових будинків виконано на 100 %.

Орджонікідзевською філією «Харківських теплових мереж» і АТ «Теплоенергетичний центр Роганського промвузла» виконали ремонтні роботи на магістральних і внутрішньоквартальних мережах, на котельному та допоміжному обладнанні та інші роботи, пов'язані з наданням жителям району якісної послуги центрального опалення та гарячого водопостачання. Загальна сума витрат на підготовку до опалювального сезону становила близько 2,2 млн. грн.

Інші НАВЧАЛЬНІ заклади Орджонікідзевського району

Сайти: 42