Основні напрями діяльності

Мовний режим: заклад працює в україномовному режимі
Кількість груп: 12, з них 3 групи раннього віку, 9 - дошкільного віку
Кількість дітей: 376
Режим роботи груп: 1 група з 12-годинним перебуванням дітей, 2 групи з режимом роботи 10,5 годин, 9 груп з 9- годинним перебуванням дітей

Основні завдання ДНЗ на 2014/2015 навчальний рік

Методична тема:

Формування ключових компетентностей педагогів і вихованців як засіб підвищення якості освіти.

Проблема ДНЗ:

Забезпечити відповідність змісту освітньо-виховної роботи з дітьми основним вимогам та концептуальним засадам Базового компонента дошкільної освіти України (нова редакція) та комплексних освітніх програм, а саме: програми виховання і навчання дітей від двох до семи років  «Дитина» та програми розвитку дітей старшого дошкільного віку «Впевнений старт» з метою гармонійного й різнобічного розвитку дитини дошкільного віку.

З метою підвищення якості освіти колектив дошкільного навчального закладу спрямовує свою діяльність на розв’язання пріоритетних завдань׃

1. Розпочати роботу щодо забезпечення якісної організації освітньо – виховного процесу, спрямованого на формування мовленнєвої компетенції дітей у світлі завдань освітньої лінії «Мовлення дитини»  Базового компоненту дошкільної освіти.

2. Підвищити якість морально-трудового виховання дошкільників через організацію різноманітної трудової діяльності та взаємодію з сім'єю.

3. Активізувати роботу щодо формування здоров’язбережувальної компетентності дітей, формування доступних знань і уявлень про здоровий спосіб життя, про основи безпеки життєдіяльності  шляхом інтеграції суспільного і родинного виховання, через роботу Школи сприяння здоров’ю.

4. Продовжувати розвивати творчі здібності  вихованців через художньо-естетичну діяльність.