Лапко Тетяна Сергіївна

Середа 11.00 - 16.00

Четвер 10.00-15.00

П"ятниця 10.00-15.00

Пріоритетні напрями діяльності психологічної служби:
  1. Підвищення психологічної культури педагогів, батьків: консультаційна робота з адміністрацією дитячого закладу, вихователями й батьками щодо психологічних проблем виховання дітей.
  2. Психологічний супровід підготовки дітей до школи.
  3. Психологічна просвіта батьків з метою забезпечення успішної адаптації дітей до умов навчального закладу та сприяння соціалізації у майбутньому.

Проблема, над якою працює психологічна служба у 2014/2015 навчальному році:

Психологічне забезпечення успішної адаптації дітей до умов навчального закладучерез активізацію психологічної культури батьків.

Психологічний супровід здійснюється протягом всього навчально-виховного процесу.
Особливої уваги потребують ясла та молодша група з точки зору адаптації дитини до дитсадка, середньовікова група - виявлення дітей групи ризику, старша група - проведення роботи щодо готовності дітей до школи.