Відпочинь!!!

Пам’ятайте!
Відповідно до Державних санітарних норм та правил дозволяється проводити заняття з комп’ютером лише для дітей старшого дошкільного віку двічі на тиждень
(не більше одного разу протягом дня).

Безперервна тривалість комп’ютерних занять не повинна перевищувати 10 хвилин!

Игры про цвета

Ігри про кольори

У цьому розділі запропоновані ігри на вивченя всіх кольорів веселки, а також інших кольорів, які необхідно знати малюкові. Вчити розрзняти кольори, граючись, - це весело і цікаво!

Игры про формы

Ігри про форми

Дидактичні ігри даного розділу познайомлять дітей з простими геометричними фігурами, які необхідно знати кожному дошкільнику. А кумедні персонажі перетворять навчання на веселий і цікавий процес.

Пазлы для малышей

Пазли для малюків

Прості пазли з 4-6 частин, що складаються вмилі барвисті картинки. Ігри-пазли - найкращий помічник під час знайомства дитини з комп'ютером.

Логические игры

Логічні ігри

Даний розділ містить прості ігрові завдання на розвиток логіки, які познайомлять дитину з поняттями кількості, розміру, довжини, висоти, ваги і багатьма іншими.

Раскраски для малышей

Розмальовки для малюків

Ці дитячі розмальовки обов'язково сподобаються малюкам простими милими картинками і веселою музикою. Підбирати кольори тут дуже легко, адже палітра складається тільки з фарб, що підходять до малюнка.

Переглянути дитячі мультфільми