2013 рік - Рік дитячої творчості

Указом Президента України від 28.12.2012 №756 «Про проведення у 2013 році в Україні Року дитячої творчості» 2013 рік проголошено Роком дитячої творчості.  Проведення Року дитячої творчості в Україні сприятиме забезпеченню освітньо-культурних потреб дітей, створенню умов для їх творчого, інтелектуального, духовного та фізичного розвитку, виявлення і підтримки талановитих та обдарованихдітей, організації змістовного дозвілля, вдосконалення виховної роботи та розбудови системи позашкільної освіти.

Указ  Президента України
Про проведення у 2013 році в Україні Року дитячої творчості

З метою сприяння забезпеченню освітньо-культурних потреб дітей, створення умов для їх творчого, інтелектуального, духовного та фізичного розвитку, виявлення і підтримки талановитих та обдарованих дітей, організації змістовного дозвілля, вдосконалення виховної роботи та розбудови системи позашкільної освіти постановляю:

1. Провести у 2013 році в Україні Рік дитячої творчості.
  2. Кабінету Міністрів України розробити та затвердити до 1 лютого 2013 року план заходів із підготовки та проведення у 2013 році в Україні Року дитячої творчості.
  3. Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласним, Київській і Севастопольській міським державним адміністраціям розробити та здійснити заходи з підготовки та проведення у 2013 році в Україні Року дитячої творчості.
  4. Державному комітету телебачення і радіомовленняУкраїни забезпечити широке висвітлення заходів із підготовки та проведення у 2013 році в Україні Року дитячої творчості.

Президент України В.ЯНУКОВИЧ
28 грудня 2012 року